Профорієнтаційна зустріч зі старшокурсниками Козівської державної української гімназії імені В. Герети

Профорієнтаційна зустріч зі старшокурсниками  Козівської державної української гімназії імені В. Герети

Представники Університету 20 березня 2013 року відвідали з профорієнтаційною метою Козівську державну українську гімназію імені В. Герети в смт. Козова Тернопільської області.

До складу делегації увійшли заступник директора Інституту післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Юрій Корчак, доцент кафедри туризму географічного факультету Ігор Пандяк, доцент кафедри органічної хімії хімічного факультету Володимир Карп’як, заступник директора Природничого коледжу Марія Дзіковська та завідувач навчальної телерадіостудії факультету журналістики Мар’ян Павлик.

На початку зустрічі директор гімназії Михайло Грубий, колишній випускник фізичного факультету нашого Університету, згадав зі словами вдячності своє навчання в Університеті та закликав випускників при виборі ВНЗ для здобуття вищої освіти вибрати саме ЛНУ ім. Івана Франка.

Ізпрофорієнтаційною презентацією про Університет виступив Юрій Корчак, під час якої ознайомив слухачів з історією та сьогоденням Університету, його здобутками та досягненнями, факультетами й коледжами, Інститутом післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки, підсумками вступної кампанії у 2012 році, умовами вступу на навчання до Університету у 2013 році й запросив учнів гімназії на екскурсії до Університету.

Про особливості та переваги навчання на географічному факультеті, перспективи майбутнього працевлаштування після завершення навчання на цьому факультеті розповів Ігор Пандяк.

Про факультет журналістики йшлося у виступі Мар’яна  Павлика, який детально охарактеризував процедуру проведення вступного творчого конкурсу.

Володимир Карп’як у своїй розповіді про хімічний факультет зосередив увагу слухачів на основних напрямах наукових досліджень на факультетських кафедрах і досягненнях студентів та випускників хімічного факультету.

Про спеціальності Природничого коледжу надала присутнім детальну інформацію Марія Дзіковська, наголосивши при цьому на можливості випускників коледжу продовжити навчання відповідно на біологічному, геологічному, географічному, хімічному факультетах та факультеті електроніки Університету для здобуття ОКР «бакалавр».

Представники делегації після зустрічі з учнями роздали їм друковану профорієнтаційну продукцію про Університет і провели конструктивну бесіду з адміністрацією гімназії щодо подальших напрямів співпраці між Університетом та Козівською державною українською гімназією імені В. Герети.

Фото Мар’яна Павлика

Додано 21 березня 2013 року о 20:10