Вручення свідоцтв випускникам підготовчих курсів

26 червня 2013 року відбулось вручення свідоцтв про закінчення навчання слухачам підготовчих курсів Центру доуніверситетської підготовки та сертифікаційної освіти Інституту післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки.

Привітала слухачів завідувач підготовчих курсів Анна Шахраюк і побажала випускникам курсів на обрану омріяну спеціальність та успішно закінчити навчання.

Цьогоріч випускниками підготовчих курсів стали 280 слухачів не лише зі Львівщини, але й із Волинської, Закарпатської, Рівненської і Тернопільської областей. 183 слухачі, які обирають природничо-математичні спеціальності, за результатами підсумкової атестації отримають додаткові бали до загальної суми.

При рівній сумі балів випускники підготовчих курсів також мають право на першочергове зарахування до Львівського національного університету імені Івана Франка.

Фото Уляни Барановської