Інтернет-конференція «Вступна кампанія - 2013

Інтернет-конференція «Вступна кампанія - 2013»

26 лютого 2013 року у новому форматі Інтернет-конференції відбулося спілкування учнів загальноосвітніх середніх навчальних закладів, потенційних вступників, із представниками Приймальної комісії Університету, зокрема відповідальним секретарем Приймальної комісії Олегом Бовгирою та заступником директора Інституту післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки, керівником Центру доуніверситетської та сертифікаційної освіти Юрієм Корчаком.

На першу, а в перспективі традиційну, онлайнову розмову зареєструвалося 9 шкіл зі Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської, Черкаської областей, які мають укладені угоди про співпрацю з Університетом. Упродовж двох годин усі охочі мали змогу поставити запитання й отримати повну інформацію про умови вступу до Львівського національного університету імені Івана Франка у 2013 році.

Найбільш актуальні та поширені запитання майбутніх вступників стосувалися обсягів державного замовлення на різні факультети, змін щодо пільгового вступу, оплати навчання та можливості й умов проживання в гуртожитках. А найбільш хвилюючими проблемами для молоді залишаються перспективи працевлаштування за спеціальністю та сприяння Університету у цьому, співпраця Університету з міжнародними організаціями та можливість стажування за кордоном й участь в обміні студентами між країнами.

Фото Олександра Лавриновича
Додано 26 лютого 2013 року о 18:49