Профорієнтаційна зустріч представників Університету з учнями Сколівщини

19 лютого 2013 року представники Львівського національного університету імені Івана Франка і Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти відвідали НВК  «Середня загальноосвітня школа-ліцей с. Козьови при Львівському національному університеті імені Івана Франка»,  де провели профорієнтаційну зустріч із учнями 10-11 класів середніх загальноосвітніх навчальних закладів с. Козьова та с. Підгородці Сколівського району.

До складу делегації входили: заступник директора Інституту післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Університету Юрій Корчак, заступник декана факультету журналістики Ярослав Табінський, аспірант кафедри генетики та біотехнології біологічного факультету Олександр Ющук, методист з української мови та літератури Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Ірина Климець.

Заступник директора Інституту післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Університету Юрій Корчак розпочав зустріч, представивши профорієнтаційну презентацію про ЛНУ ім. Івана Франка, під час якої ознайомив слухачів із історією і сьогоденням Університету, навчальними структурними підрозділами, особливостями зарахування й навчання на підготовчих курсах, підсумками вступної кампанії до Університету в 2012 році. Про особливості навчання на біологічному факультеті та факультеті журналістики розповіли присутнім відповідно Олександр  Ющук і Ярослав Табінський, наголосивши на досягненнях випускників цих факультетів і перспективах їхнього майбутнього працевлаштування.

Ірина Климець, методист з української мови та літератури ЛРЦОЯО, у своїй мультимедійній презентації про зовнішнє незалежне оцінювання закцентувала увагу слухачів на етапах проведення ЗНО у цьому навчальному році, підготовці до нього й особливостях тестів із української мови та літератури.

Насамкінець представники делегації роздали учням друковану профорієнтаційну продукцію про Університет та обговорили із адміністрацією школи перспективи майбутньої співпраці.

Додано 20 лютого 2013 року о 19:22