Зустріч з учнями Львівського НВК імені В. Стуса «Спеціалізована школа I ступеня – гімназія міжнародних відносин»

9 листопада 2012 року делегація Львівського національного університету імені Івана Франка відвідали Львівський НВК імені В. Стуса «Спеціалізована школа I ступенягімназія міжнародних відносин», де відбулася зустріч з учнями випускних класів.

Університет представляли: заступник директора ІПОДП Юрій Корчак, заступник декана факультету міжнародних відносин Михайло Микієвич, заступник директора Правничого коледжу Назар Огренда.

Юрій Михайлович виступив із мультимедійною презентацією про Університет, його структуру, історію та сьогодення, розповівши про наукове, мистецьке, громадське та спортивне життя студентів.

Про факультет міжнародних відносин і його співпрацю зі закорданними навчальними та науковими закладами  й установами йшлося у виступі заступника декана факультету міжнародних відносин Михайла Микієвича.

Правничий коледж Львівського національного університету імені Івана Франка представив заступник директора Назар Огренда, який звернув увагу присутніх на переваги навчання у коледжі та перспективах успішного працевлаштування.

На завершення зустрічі заступник директора ІПОДП Юрій Корчак запросив гімназистів і їхніх наставників відвідати з екскурсійним візитом ЛНУ ім. Івана Франка та висловив сподівання на подальшу активну  співпрацю школи та Університету.

Фото Тетяни Шемберко

Додано 10 листопада 2012 року о 12:01