Старшокласники Нововолинського ліцею-інтернату відвідали Університет

23 листопада 2012 року в Дзеркальній залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася зустріч представників Університету зі старшокласниками Нововолинського ліцею-інтернату.

Проректор з науково-педагогічної роботи Роман Олексійович Крохмальний  привітав гостей і представив мультимедійну презентацію про Університет, розповівши про його структуру, історію та сьогодення, наукові, навчальні, мистецькі, громадські та спортивні аспекти університетського життя.

Про Інститут післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки, його структурні підрозділи, можливість здобуття одночасно двох освіт, про правила прийому і стратегію поведінки абітурієнта під час вступної кампанії йшлося у виступі заступника директора ІПОДП Юрія Корчака

Роман Олексійович подякував дирекції ліцею за довготривалу плідну співпрацю та запросив відвідати з екскурсійним візитом наш Університет.

У ході діалогу з ліцеїстами представники Університету відповіли на цікаві запитання, зокрема щодо мобільності студентів і міжнародної співпраці ЛНУ ім. Івана Франка з провідними університетами світу.

Старшокласники Нововолинського ліцею-інтернату разом зі своїми наставниками відвідали Музей історії Університету, де під час екскурсії дізналися чимало цікавих фактів із минувшини нашої альма-матер.

Фото Олега Вівчарика

Додано 23 листопада 2012 року о 19:31