Представники Університету зустрілися з учнями Буської гімназії імені Євгена Петрушевича при ЛНУ ім. Івана Франка

21 грудня 2012 року представники Львівського національного університету імені Івана Франка відвідали Буську гімназію імені Євгена Петрушевича при ЛНУ ім. Івана Франка. У складі делегації були: заступник директора Інституту післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Юрій Корчак, декан хімічного факультету Ярослав Каличак, професор кафедри загального мовознавства філологічного факультету  Галина Мацюк і заступник декана економічного факультету з навчально-виховної роботи Володимир Харко.

Юрій Михайлович представив учням профорієнтаційну презентацію про Університет, ознайомивши слухачів з історією та сьогоденням Львівського національного університету імені Івана Франка. Окрім того, він закцентував увагу на підготовчих курсах, що діють при Університеті, правилах прийому до ВНЗ у 2013 році й особливостях вступної кампанії.

Про напрями підготовкита специфіку навчання на економічному факультеті розповів Володимир Юрійович, на філологічному – Галина Петрівна, на хімічному – Ярослав Михайлович.

Наостанок представники Університету запросили школярівна екскурсії до Університету, під час яких ніхто не залишиться байдужим.

Фото Юлії Гриценко

Додано 24 грудня 2012 року о 10:39